Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Výjezd na Inter - Fiorentina

15/02/08 - Zápas je prozatím naplánován na 13.04. od 15:00. Výkop utkání může Italská fotbalová federace v případě zápasu Serie A změnit několik dní před původním termínem. Obvykle se hraje v sobotu od 18 nebo od 20:30 a v neděli od 15 nebo 20:30.

Odjezd je z Prahy ze Smíchovského nádraží den před utkáním v 19:00. Do Milána přijedeme ráno a bude čas na individuální prohlídku města. V určenou hodinu (cca 2 hodiny před zápasem) se všichni sejdeme před stadionem a proběhne předání vstupenek. Odjezd bude po utkání. Příjezd do Prahy bude brzo ráno nebo v poledne, pokud se bude hrát večer. Na vstupenky a místo v autobusu mají přednostní právo členové fanklubu. Výhodu mají i v ceně, je nižší.

Cena pro nečleny: 3.300 Kč
Poslední datum pro zaplacení výjezdu je 7.3.

V ceně výjezdu je cesta autobusem a vstupenka do druhého podlaží na hlavní nebo protější tribunu. Pokud nám budou přiděleny vstupenky do třetího okruhu, bude se část peněz vracet zpět na účet, z kterého přišla platba.

Storno - Pokud někdo ze závažného důvodu nepojede, tak zpět dostane 1.800 Kč. Jsou v tom peníze za vstupenku a neobsazené místo v autobusu.

Děti do 14 let včetně mohou cestovat pouze v doprovodu svých rodičů či zákonných zástupců. Mládež od 15 do 17 let včetně cestující bez doprovodu dospělé osoby může cestovat pouze s plnou mocí od svých rodičů či zákonných zástupců.


Zpět na hlavní stránku