Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 Hledáme slovenského šéfa fanklubu

28/06/07 - Na valné hromadě bylo rozhodnuto, že se pokusíme najít jakéhosi šéfa našeho fanklubu pro Slovensko. Pokud se nenajde tak vážně hrozí, že od příští sezony budete mít členský poplatek dražší o 200 Kč.

Proč hledáme slovenského šéfa?
- posílání balíku (dárky,plakáty) je na Slovensko hodně drahé. Poštovné se pohybuje od 180 do 250 Kč. Navíc nelze poslat peníze na dobírku.
- problémy s placením členství. Poslání peněz složenkou nejde, převod z účtu ze SR na účet v ČR je drahý. Jediným ale nepraktickým řešením bylo poslání peněz v dopise.

Co by měl šéf za úkol?
- rozesílání balíků po Slovensku. Všechny dárky či plakáty by přišli na jeho adresu. Fanklub by to tedy stálo pouze jednou 180 - 250 Kč. Šéf by pak každému slovenskému členovi dárky či plakát poslal. Mě by pak poslal doklad o tom, kolik ho celkově poštovné stálo a já bych mu poslal peníze z pokladny fanklubu.
- vybírání členských poplatků. Ti, kteří nemohou jedodnuše poslat peníze na český účet fanklubu, by je poslali na účet slovenského šéfa. Ten by po dohodě se mnou po uzavření členů, peníze poslal na účet fanklubu. Jakým způsobem by to udělal, bychom se ještě museli domluvit.

Ideální by bylo, kdyby budoucí šéf byl často na internetu, aby mohl komunikovat přes email či ICQ. Všechny funkce ve fanklubu jsou neplacené, takže i tato funkce je dobrovolná a zadarmo. Velmi však pomůže ve fungování našeho fanklubu na Slovensku. Jméno šéfa bude uveřejněno na našich stránkách www.cechianerazzurra.com

V současnosti jsou nebo uvažují o členství 5 fanoušci, takže by to hodně práce určitě nebylo.


Zpět na hlavní stránku