Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
 V květnu chceme jet na Lazio

22/03/07 - Jedeme na Lazio! Počet zájemců o tento výjezd dosáhl počtu 25 a tak můžeme spustit vybírání záloh. Na účet fanklubu v Komerční bance 51-5797900227/0100 posílejte 1.000 Kč jako zálohu. Peníze pošlete, co nejdříve, na objednání vstupenek není moc času. Na účtu se musí sejít minimálně 25 záloh, jinak se nikam nejede. Pokud se výjezd opravdu uskuteční a zájemce nepojede, tak se mu záloha nevrací.

Zápas se má konat mezi 12.-13.květnem. Prozatím je termín stanoven na neděli 13.5. od 15 hodin. Autobus bude vyjíždět z Prahy ze Smíchovského nádraží večer asi v 19,00 hod den před zápasem. Je možné, že autobus pojede znovu z Kutné Hory. Návrat bude hned po utkání.

Od všech potřebujeme kvůli bezpečnostním pravidlům v Itálii předem znát - jméno, datum narození, typ dokladu (PAS/OP) a jeho číslo. Tento doklad si pak každý musí vzít s sebou. Pas je lepší než občanka. Až zaplatíte zálohu, tak mi to všechno napište.

Cena vstupenky by neměla přesáhnout 950 Kč. Cena za cestu je odvislá od toho, kolik nás pojede. Víc jak 1.800 Kč by se platit nemělo.

Jet samozřejmě můžou i nečlenové.


Zpět na hlavní stránku