Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
Cechia Nerazzurra 2019/2020
Seznam členů:
Ivanov Ivan, Provadia (BGR)
Baďura Jiří, Krnov (CZE)
Bartoň Jindřich, Kutná Hora (CZE)
Blížil Jiří, Písek (CZE)
Bojda Tomáš, Olomouc (CZE)
Burda Michal, Praha 9 - Černý Most (CZE)
Byrtus Daniel, Praha 4 (CZE)
Chrášťanský Šimon, Dobrá Voda u Českých Budějovic (CZE)
Čabala Ondřej, Uherské Hradiště (CZE)
Čáp Michal, Děčín (CZE)
Digrin Michal, Jihlava (CZE)
Doboš Pavel, Dubné (CZE)
Dosoudil Jan, Olomouc (CZE)
Dosoudil Martin, Hulín (CZE)
Draganov Radko, Ralsko (CZE)
Dragonetti Michele, Brno (CZE)
Dragonetti Matteo Rocco, Brno (CZE)
Dudaryk Siarhei, Brno (CZE)
Elias Francisc, Žatec (CZE)
Fous Jakub, Veverská Bítýška (CZE)
Fruštík Radek, Rožmitál pod Třemšínem (CZE)
Frydryšek Martin, Velký Újezd (CZE)
Fudalová Petra, Vsetín (CZE)
Hájek Jaroslav, Kutná Hora (CZE)
Hanžl Michal, Hradec Králové (CZE)
Herodes Martin, Ostrava (CZE)
Hlaváčková Eliška, Praha 5 (CZE)
Holka Erik, Mikulov (CZE)
Horák Igor, Hradec Králové (CZE)
Horák Otakar, Svitávka (CZE)
Horňák Milan, Trhové Sviny (CZE)
Hotař Antonín, Brno (CZE)
Hotař Matouš, Jedovnice (CZE)
Hotař st. Antonín, Brno (CZE)
Hromádko David, Praha 6 (CZE)
Hruban Michal, Protivanov (CZE)
Ivanov Mateo Krum, Praha 3 - Žižkov (CZE)
Janeček Milan, Praha 10 (CZE)
Jeništa David, Vlašim, okr. Benešov (CZE)
Jiřík Martin, Šumice (CZE)
Kachyňa Stanislav, Bulhary (CZE)
Karlík Ondřej, Všestary (CZE)
Klomínek Simon, Praha 2 (CZE)
Klomínek Radim, Praha 2 (CZE)
Klügl Richard, Blansko (CZE)
Koch Jan, Poběžovice (CZE)
Kočí Michal, Pardubice (CZE)
Kočí Jan, Hořice (CZE)
Kojzar Zdeněk, Most (CZE)
Koubek Michal, Rosice (CZE)
Koumar Petr, Kravaře (CZE)
Kovárník Robin, Pardubice (CZE)
Kovárník Filip, Pardubice (CZE)
Križan Jan, Kaplice (CZE)
Križanová Eliška, Křemže (CZE)
Kronus Adam, Dolní Kralovice (CZE)
Kronus Martin, Dolní Kralovice (CZE)
Kuba Václav, Osek (CZE)
Kuba Michal, Teplice (CZE)
Kuba ml. Michal, Teplice (CZE)
Kubasko Jakub, Bechyně (CZE)
Kubatík Jan, Bravantice (CZE)
Kubeš Richard, Písek (CZE)
Kubová Marie, Teplice (CZE)
Kuchta Radovan, Krnov (CZE)
Kudělka Jan, Nový Jičín (CZE)
Kunc Stanislav, Teplice (CZE)
Lhota Zdeněk, Sedlčany (CZE)
Lorenc Tomáš, Žebrák (CZE)
Lovecký Jakub, Uherský Brod (CZE)
Manganello Gimmi, Hovorčovice (CZE)
Maňhalová Lucie, Chlumec nad Cidlinou (CZE)
Mariňák Alex, Kladno (CZE)
Mariňák Petr, Kladno (CZE)
Mařinec Vladimír, České Budějovice (CZE)
Masini Maurizio, Liberec (CZE)
Matoušek Miroslav, Vyškov (CZE)
Minárik Tom, Olomouc (CZE)
Motlíček Václav, Šumperk (CZE)
Müller Tomáš, Kladno 2 (CZE)
Muradjan Jurij, Praha 9 - Horní Počernice (CZE)
Nečas Jaroslav, Pardubice (CZE)
Novák Miroslav, Církvice (CZE)
Novotný David, Ostrava-Poruba (CZE)
Novotný Eduard, Chodov (CZE)
Onciul Denisa-Ingrid, Hradec Králové (CZE)
Ondráček Lukáš, Karlovy Vary (CZE)
Oslislo Lukáš, Ostrava-Zábřeh (CZE)
Otépka Milan, Brno (CZE)
Ožana Michal, Horní Datyně (CZE)
Ožana Tomáš, Václavovice (CZE)
Pamánková Leona, Týniště nad Orlicí (CZE)
Patera Lenka, Unhošť (CZE)
Patera David, Unhošť (CZE)
Pekárek Lukáš, Písek (CZE)
Pekárek David, Písek (CZE)
Pelikán Tomáš, Praha 10 - Strašnice (CZE)
Pernica David, Blansko (CZE)
Petráň Jan, Kolín (CZE)
Petrone Giovanni, Praha 1 (CZE)
Petrone Claudio, Praha 9 (CZE)
Picka Petr, Praha 15 Horní Měcholupy (CZE)
Pokorný Daniel, Vsetín (CZE)
Polignone Arcangelo, Praha 9 - Letňany (CZE)
Polignone Arcangelo Maria, Praha 9 - Letňany (CZE)
Pulpit Martin, Praha 10 - Horní Měcholupy (CZE)
Recchioni Giovanni S., Kutná Hora (CZE)
Recchioni Francesca, Kutná Hora (CZE)
Řezanka František, Praha 9 - Prosek (CZE)
Sádlo Jan, Mirovice (CZE)
Selix Vojtěch, Praha 5 (CZE)
Sigmund Tomáš, Lipník nad Bečvou (CZE)
Smékal Petr, Věrovany (CZE)
Smékal Martin, Věrovany (CZE)
Soukupová Ivančíková Jitka, Dobřichovice (CZE)
Svoboda Daniel, Řepiště (CZE)
Svoboda Zdeněk, Zábřeh (CZE)
Šimek Petr, Hradec Králové (CZE)
Šimon Vilém, Česká Lípa (CZE)
Šimša Tomáš, Ostrava (CZE)
Šmídl Jan, Praha 9 - Horní Počernice (CZE)
Štěpánek Jan, Bystřany (CZE)
Štěpánek ml. Jan, Bystřany (CZE)
Šuvarina Jaroslav, Mladá Boleslav (CZE)
Švarc Ladislav, Podolí u Brna (CZE)
Tapfer Rostislav, Kutná Hora (CZE)
Tichý Martin, Přelouč (CZE)
Tinák Alexander, Praha 6 - Břevnov (CZE)
Trefil Lukáš, Lešná (CZE)
Űberall Roman, Slavičín (CZE)
Ulrich Luboš, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Vaníček František, Sokolov (CZE)
Vašek Lukáš, Humpolec (CZE)
Vašíčková Pavlína, Česká Lípa (CZE)
Vladyka Jaromír, Čimelice (CZE)
Vlasta František, Benátky nad Jizerou (CZE)
Vocásek Luboš, Liberec 1 (CZE)
Voda Jiří, Suchdol nad Odrou (CZE)
Voda Jaromír, Suchdol nad Odrou (CZE)
Vonšík Robert, Ostrava - Zábřeh (CZE)
Všetička Petr, Bílá Lhota (CZE)
Vybíral Bohuslav, Sedlčany (CZE)
Vychodil Jaroslav, Olomouc (CZE)
Wojnar Jan, Třinec (CZE)
Zábrana Robert, Humpolec (CZE)
Žid Pavel, Blatná (CZE)
Recchioni Massimo, Orte, Viterbo (ITA)
Vadala Marco, Milano (ITA)
Adam Michal, Ľubotice (SVK)
Bartovič Timotej, Bratislava (SVK)
Bažik Lukáš, Jasenov (SVK)
Beko Pavol sr., Dlhá nad Váhom (SVK)
Beko Pavol jr., Dlhá nad Váhom (SVK)
Bereš Milan, Košice (SVK)
Bodnár Elino, Rimavská Sobota (SVK)
Burik Peter, Bratislava (SVK)
Doboš Andrej, Sereď (SVK)
Drozd Ľubomír, Žiar nad Hronom (SVK)
Duchoň Adam, Prievidza (SVK)
Hajdúšek Miloš, Modra (SVK)
Hric Matej, Žarnovica (SVK)
Hric Peter, Šarišské Jastrabie (SVK)
Hrivnák Michal, Pezinok (SVK)
Hromádka Marián, Lesenice (SVK)
Jambor Dominik, Martin (SVK)
Jambor Michal, Martin (SVK)
Keresteš Štefan, Košice (SVK)
Korduliak Michal, Korňa (SVK)
Kozár Peter, Košice (SVK)
Kuciak Martin, Považská Bystrica (SVK)
Kureková Katarína, Telgárt (SVK)
Kusala Martin, Bratislava (SVK)
Kvinta Andrej, Bratislava (SVK)
Levický Martin, Nitra (SVK)
Majernik Martin, Košice (SVK)
Mlčúch Blažej, Unín (SVK)
Molent Mikuláš, Šumiac (SVK)
Nagy Erik, Rimavská Sobota (SVK)
Novák Dávid, Prievidza (SVK)
Olexa František, Spišské Bystré (SVK)
Oslanec Ľubomír, Nové Zámky (SVK)
Rác Miloš, Nitra (SVK)
Rác Miloš, Nitra (SVK)
Rosa Ladislav, Kúty (SVK)
Sabo Zoltán, Bratislava (SVK)
Smetanka Jozef, Prešov (SVK)
Straka Martin, Víťaz (SVK)
Šmol Peter, Bratislava 5 (SVK)
Uhrík Pavol, Nové Mesto nad Váhom (SVK)

Zpět na hlavní stránku