Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
Cechia Nerazzurra 2017/2018
Seznam členů:
Ivanov Ivan, Provadia (BGR)
Antoš Radek, Praha 8 (CZE)
Baldík Jiří, Rousínov (CZE)
Baldíková Renata, Rousínov (CZE)
Barták Petr, Mariánské Lázně (CZE)
Bartoň Jindřich, Kutná Hora (CZE)
Bíca Oliver, Borek (CZE)
Bojda Tomáš, Český Těšín (CZE)
Chrášťanský Šimon, Dobrá Voda u Českých Budějovic (CZE)
Čabala Ondřej, Uherské Hradiště (CZE)
Čáp Michal, Děčín (CZE)
Digrin Michal, Jihlava (CZE)
Doboš Pavel, Dubné (CZE)
Dosoudil Martin, Hulín (CZE)
Draganov Radko, Ralsko (CZE)
Elias Francisc, Žatec (CZE)
Fejferová Lucie, Chomutov (CZE)
Fišer Tomáš, Praha 9 (CZE)
Fudalová Petra, Vsetín (CZE)
Hájek Jaroslav, Kutná Hora (CZE)
Havíř Milan, Praha 13 (CZE)
Herodes Martin, Ostrava (CZE)
Holka Erik, Mikulov (CZE)
Horák Igor, Hradec Králové (CZE)
Horák Otakar, Svitávka (CZE)
Hotař Antonín, Brno (CZE)
Hotař Matouš, Jedovnice (CZE)
Hotař st. Antonín, Brno (CZE)
Hromádko David, Praha 6 (CZE)
Hruban Michal, Protivanov (CZE)
Ivanov Mateo Krum, Praha 3 - Žižkov (CZE)
Janeček Milan, Praha 10 (CZE)
Jeništa David, Vlašim, okr. Benešov (CZE)
Kachyňa Stanislav, Bulhary (CZE)
Klimsza Pavel, Praha 4 (CZE)
Klimszová Lucie, Praha 10 (CZE)
Klomínek Radim, Praha 2 (CZE)
Klomínek Simon, Praha 2 (CZE)
Koch Jan, Poběžovice (CZE)
Kočí Michal, Pardubice (CZE)
Konzalová Eliška, Křemže (CZE)
Kovárník Filip, Pardubice (CZE)
Kovárník Richard, Opava (CZE)
Križan Jan, Kaplice (CZE)
Křižka Martin, Březolupy (CZE)
Kronus Martin, Dolní Kralovice (CZE)
Kronus Adam, Dolní Kralovice (CZE)
Kuba Michal, Teplice (CZE)
Kuba Václav, Osek (CZE)
Kubová Marie, Teplice (CZE)
Kuchta Radovan, Krnov (CZE)
Kudělka Jan, Nový Jičín (CZE)
Lovecký Jakub, Uherský Brod (CZE)
Lukešová Petra, Uherské Hradiště (CZE)
Mariňák Petr, Kladno (CZE)
Mařinec Vladimír, České Budějovice (CZE)
Matoušek Miroslav, Vyškov (CZE)
Minárik Tomáš, Olomouc (CZE)
Motlíček Václav, Šumperk (CZE)
Müller Tomáš, Kladno 2 (CZE)
Nečas Jaroslav, Pardubice (CZE)
Novák Miroslav, Církvice (CZE)
Novotný Eduard, Chodov (CZE)
Ondráček Lukáš, Karlovy Vary (CZE)
Oslislo Lukáš, Ostrava-Zábřeh (CZE)
Otépka Milan, Brno (CZE)
Ožana Michal, Horní Datyně (CZE)
Patera David, Unhošť (CZE)
Patera Lenka, Unhošť (CZE)
Pečenka Jan, Benátky nad Jizerou I. (CZE)
Pekárek Lukáš, Písek (CZE)
Petr Daniel, České Budějovice (CZE)
Petráň Jan, Kolín (CZE)
Přívětivý Michal, Plzeň (CZE)
Prokůpek Tomáš, Polička (CZE)
Pulpit Martin, Praha 10 - Horní Měcholupy (CZE)
Recchioni Francesca, Kutná Hora (CZE)
Recchioni Giovanni S., Kutná Hora (CZE)
Řezanka František, Praha 9 - Prosek (CZE)
Rusnok Samuel, Třinec (CZE)
Selix Vojtěch, Praha 5 (CZE)
Skála Petr, Chomutov (CZE)
Soukupová Ivančíková Jitka, Dobřichovice (CZE)
Svoboda Zdeněk, Zábřeh (CZE)
Šimek Petr, Hradec Králové (CZE)
Šimon Vilém, Česká Lípa (CZE)
Šimša Tomáš, Ostrava (CZE)
Šmídl Jan, Praha 9 - Horní Počernice (CZE)
Šnajdr Dalibor, Přerov (CZE)
Štěpánek Jan, Bystřany (CZE)
Štěpánek ml. Jan, Bystřany (CZE)
Šuvarina Jaroslav, Mladá Boleslav (CZE)
Tapfer Rostislav, Kutná Hora (CZE)
Tichý Martin, Přelouč (CZE)
Tinák Alexander, Praha 6 - Břevnov (CZE)
Trefil Lukáš, Lešná (CZE)
Űberall Roman, Slavičín (CZE)
Ulrich František, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich Luboš, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich ml. Luboš, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Vaculík Petr, Praha 9 (CZE)
Vaníček František, Sokolov (CZE)
Vašíčková Pavlína, Česká Lípa (CZE)
Vladyka Jaromír, Čimelice (CZE)
Vocásek Luboš, Liberec 1 (CZE)
Voda Jiří, Suchdol nad Odrou (CZE)
Vychodil Jaroslav, Olomouc (CZE)
Zábrana Robert, Humpolec (CZE)
Žid Pavel, Blatná (CZE)
Recchioni Massimo, Orte, Viterbo (ITA)
Vadala Marco, Milano (ITA)
Adam Michal, Ľubotice (SVK)
Bandzi Tomáš, Žiar nad Hronom (SVK)
Bereš Milan, Košice (SVK)
Bodnár Elino, Rimavská Sobota (SVK)
Cremonesi Massimo, Skalica (SVK)
Doboš Andrej, Sereď (SVK)
Drozd Ľubomír, Žiar nad Hronom (SVK)
Duchoň Michal, Prievidza (SVK)
Dziura Anton, Ladomirov (SVK)
First Teodor, Bratislava (SVK)
Franko Juraj, Martin (SVK)
Guth Róbert, Bardejov (SVK)
Hajdúšek Miloš, Modra (SVK)
Jambor Dominik, Martin (SVK)
Jambor Michal, Martin (SVK)
Kajánek Daniel, Čadca (SVK)
Kuciak Martin, Považská Bystrica (SVK)
Kvinta Andrej, Bratislava (SVK)
Levický Martin, Nitra (SVK)
Majernik Martin, Košice (SVK)
Mlčúch Blažej, Unín (SVK)
Mlynarčík Dávid, Dunajská Lužná (SVK)
Mlynarčík Matúš, Dunajská Lužná (SVK)
Molent Mikuláš, Šumiac (SVK)
Olexa František, Spišské Bystré (SVK)
Pushaj Nikolas, Lužianky (SVK)
Pushaj Leonard, Lužianky (SVK)
Rác Miloš, Nitra (SVK)
Rác Miloš, Nitra (SVK)
Rosa Ladislav, Kúty (SVK)
Sabo Zoltán, Bratislava (SVK)
Straka Martin, Víťaz (SVK)
Šmol Peter, Bratislava 5 (SVK)
Uhrík Pavol, okres Nové Mesto nad Váhom (SVK)
Veselý Pavol, Tlmače (SVK)

Zpět na hlavní stránku