Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
Cechia Nerazzurra 2016/2017
Seznam členů:
Ivanov Ivan, Provadia (BGR)
Baldík Jiří, Rousínov (CZE)
Baldíková Renata, Rousínov (CZE)
Barták Petr, Mariánské Lázně (CZE)
Bartoň Jindřich, Kutná Hora (CZE)
Bojda Tomáš, Český Těšín (CZE)
Čáp Michal, Děčín (CZE)
Digrin Michal, Jihlava (CZE)
Doboš Pavel, Dubné (CZE)
Dosoudil Martin, Hulín (CZE)
Draganov Radko, Ralsko (CZE)
Elias Francisc, Žatec (CZE)
Fišer Tomáš, Praha 9 (CZE)
Fudalová Petra, Vsetín (CZE)
Hájek Jaroslav, Kutná Hora (CZE)
Herodes Martin, Ostrava (CZE)
Holka Erik, Mikulov (CZE)
Horák Otakar, Svitávka (CZE)
Hotař Antonín, Brno (CZE)
Hotař Matouš, Jedovnice (CZE)
Hotař st. Antonín, Brno (CZE)
Hromádko David, Praha 6 (CZE)
Hruban Michal, Protivanov (CZE)
Ivanov Mateo Krum, Praha 3 - Žižkov (CZE)
Jeništa David, Vlašim, okr. Benešov (CZE)
Kachyňa Stanislav, Bulhary (CZE)
Kicko Róbert, Praha 7 (CZE)
Klimsza Pavel, Praha 4 (CZE)
Klimszová Lucie, Praha 10 (CZE)
Koch Jan, Poběžovice (CZE)
Kočí Michal, Pardubice (CZE)
Kovárník Filip, Pardubice (CZE)
Kovárník Richard, Opava (CZE)
Kronus Martin, Dolní Kralovice (CZE)
Kronus Adam, Dolní Kralovice (CZE)
Kuba Václav, Osek (CZE)
Kuba Michal, Teplice (CZE)
Kubasko Jakub, Bechyně (CZE)
Kubová Marie, Teplice (CZE)
Kudělka Jan, Nový Jičín (CZE)
Lovecký Jakub, Uherský Brod (CZE)
Mariňák Petr, Kladno (CZE)
Mařinec Vladimír, České Budějovice (CZE)
Maršál Ondřej, Bechyně (CZE)
Matoušek Miroslav, Vyškov (CZE)
Minárik Tomáš, Olomouc (CZE)
Motlíček Václav, Šumperk (CZE)
Musilová Lenka, Kovářská (CZE)
Nečas Jaroslav, Pardubice (CZE)
Novák Miroslav, Církvice (CZE)
Novotný Eduard, Chodov (CZE)
Otépka Milan, Brno (CZE)
Ožana Michal, Horní Datyně (CZE)
Patera David, Unhošť (CZE)
Pekárek Lukáš, Písek (CZE)
Pěnkava Luboš, Vlašim (CZE)
Petráň Jan, Kolín (CZE)
Přívětivý Michal, Plzeň (CZE)
Pulpit Martin, Praha 10 - Horní Měcholupy (CZE)
Recchioni Francesca, Kutná Hora (CZE)
Recchioni Giovanni S., Kutná Hora (CZE)
Řezanka František, Praha 9 - Prosek (CZE)
Rusnok Samuel, Třinec (CZE)
Selix Vojtěch, Praha 5 (CZE)
Slezák Marek, Veselí nad Moravou (CZE)
Soukupová Ivančíková Jitka, Dobřichovice (CZE)
Svoboda Zdeněk, Zábřeh (CZE)
Šimek Petr, Hradec Králové (CZE)
Šimon Vilém, Česká Lípa (CZE)
Šimša Tomáš, Ostrava (CZE)
Šmídl Jan, Praha 9 - Horní Počernice (CZE)
Štěpánek Jan, Bystřany (CZE)
Štěpánek ml. Jan, Bystřany (CZE)
Tapfer Rostislav, Kutná Hora (CZE)
Tichý Martin, Přelouč (CZE)
Tinák Alexander, Praha 6 - Břevnov (CZE)
Trefil Lukáš, Lešná (CZE)
Ulrich Luboš, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich František, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich ml. Luboš, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Vašíčková Pavlína, Česká Lípa (CZE)
Vocásek Luboš, Liberec 1 (CZE)
Voda Jaromír, Suchdol nad Odrou (CZE)
Voda Jiří, Suchdol nad Odrou (CZE)
Vychodil Jaroslav, Olomouc (CZE)
Žabčík František, Olšany u Prostějova (CZE)
Žid Pavel, Blatná (CZE)
Recchioni Massimo, Orte, Viterbo (ITA)
Adam Michal, Ľubotice (SVK)
Bereš Milan, Košice (SVK)
Bodnár Elino, Rimavská Sobota (SVK)
Byrtus Jaroslav, Komárno (SVK)
Drozd Ľubomír, Žiar nad Hronom (SVK)
Duchoň Adam, Prievidza (SVK)
Duchoň Michal, Prievidza (SVK)
First Teodor, Bratislava (SVK)
Franko Juraj, Martin (SVK)
Hajdúšek Miloš, Modra (SVK)
Holocsy Viktor, Komárno (SVK)
Jambor Dominik, Martin (SVK)
Kuciak Martin, Považská Bystrica (SVK)
Majernik Martin, Košice (SVK)
Mlynarčík Dávid, Dunajská Lužná (SVK)
Mlynarčík Matúš, Dunajská Lužná (SVK)
Rác Miloš, Nitra (SVK)
Rác Miloš, Nitra (SVK)
Rosa Ladislav, Kúty (SVK)
Sabo Eduard, Podhorany, (SVK)
Sabo Zoltán, Bratislava (SVK)
Šmol Peter, Bratislava 5 (SVK)
Uhrík Pavol, okres Nové Mesto nad Váhom (SVK)
Veselý Pavol, Tlmače (SVK)

Zpět na hlavní stránku