Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
Cechia Nerazzurra 2015/2016
Seznam členů:
Ivanov Ivan, Provadia (BGR)
Barták Petr, Mariánské Lázně (CZE)
Bartoň Jindřich, Kutná Hora (CZE)
Bojda Tomáš, Český Těšín (CZE)
Branný Michael, Úvaly (CZE)
Cimmrová Hana, Ostrava-Zábřeh (CZE)
Čáp Michal, Děčín (CZE)
Digrin Michal, Jihlava (CZE)
Doboš Pavel, Dubné (CZE)
Dosoudil Martin, Hulín (CZE)
Draganov Radko, Ralsko (CZE)
Elias Francisc, Žatec (CZE)
Fišer Tomáš, Praha 9 (CZE)
Fudalová Petra, Vsetín (CZE)
Gampa Dominik, Osek (CZE)
Hájek Jaroslav, Kutná Hora (CZE)
Herodes Martin, Ostrava (CZE)
Holka Erik, Mikulov (CZE)
Horák Otakar, Svitávka (CZE)
Hotař Antonín, Brno (CZE)
Hotař Matouš, Jedovnice (CZE)
Hotař st. Antonín, Brno (CZE)
Hromádko David, Praha 6 (CZE)
Hruban Michal, Protivanov (CZE)
Kachyňa Stanislav, Bulhary (CZE)
Klimsza Pavel, Praha 4 (CZE)
Klimszová Lucie, Praha 10 (CZE)
Knap Igor, Olomouc (CZE)
Koch Jan, Poběžovice (CZE)
Kočí Michal, Pardubice (CZE)
Kovárník Richard, Opava (CZE)
Kovárník Filip, Pardubice (CZE)
Kronus Martin, Dolní Kralovice (CZE)
Kuba Michal, Teplice (CZE)
Kuba Václav, Osek (CZE)
Kubová Marie, Teplice (CZE)
Kudělka Jan, Nový Jičín (CZE)
Lanči Jan, p. Dolní Kralovice (CZE)
Lazor Martin, Kozmice (CZE)
Lorenc Tomáš, Žebrák (CZE)
Lovecký Jakub, Uherský Brod (CZE)
Mariňák Petr, Kladno (CZE)
Mařinec Vladimír, České Budějovice (CZE)
Maršál Ondřej, Bechyně (CZE)
Matoušek Miroslav, Vyškov (CZE)
Minárik Tomáš, Olomouc (CZE)
Mošťková Monika, Hradčovice (CZE)
Motlíček Václav, Šumperk (CZE)
Nečas Jaroslav, Pardubice (CZE)
Novák Miroslav, Církvice (CZE)
Novák Jan, Pravonín (CZE)
Novotný Eduard, Chodov (CZE)
Oslislo Lukáš, Ostrava-Zábřeh (CZE)
Ožana Michal, Horní Datyně (CZE)
Patera David, Unhošť (CZE)
Pekárek Lukáš, Písek (CZE)
Pernica David, Blansko (CZE)
Pernicová Barbora, Jedovnice (CZE)
Petráň Jan, Kolín (CZE)
Přívětivý Michal, Plzeň (CZE)
Pulpit Martin, Praha 10 - Horní Měcholupy (CZE)
Recchioni Francesca, Kutná Hora (CZE)
Recchioni Giovanni S., Kutná Hora (CZE)
Řezanka František, Praha 9 - Prosek (CZE)
Říha Matěj, Praha 5 (CZE)
Slezák Marek, Veselí nad Moravou (CZE)
Soukupová Ivančíková Jitka, Dobřichovice (CZE)
Šimek Petr, Hradec Králové (CZE)
Šimon Vilém, Česká Lípa (CZE)
Šmídl Jan, Praha 9 - Horní Počernice (CZE)
Štěpánek Jan, Bystřany (CZE)
Tapfer Rostislav, Kutná Hora (CZE)
Tichý Martin, Přelouč (CZE)
Tinák Alexander, Praha 6 - Břevnov (CZE)
Trefil Lukáš, Lešná (CZE)
Ulrich Luboš, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich František, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich Libor, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich ml. Luboš, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Vašíčková Pavlína, Česká Lípa (CZE)
Vocásek Luboš, Liberec 1 (CZE)
Voda Jiří, Suchdol nad Odrou (CZE)
Vychodil Jaroslav, Olomouc (CZE)
Žid Pavel, Blatná (CZE)
Recchioni Massimo, Orte, Viterbo (ITA)
Adam Michal, Ľubotice (SVK)
Bandzi Tomáš, Žiar nad Hronom (SVK)
Bažik Lukáš, Jasenov (SVK)
Bereš Milan, Košice (SVK)
Bodnár Elino, Rimavská Sobota (SVK)
Byrtus Jaroslav, Komárno (SVK)
Drozd Ľubomír, Žiar nad Hronom (SVK)
Dziak Matúš, Košice (SVK)
First Teodor, Bratislava (SVK)
Hajdúšek Miloš, Modra (SVK)
Jambor Dominik, Martin (SVK)
Kuciak Martin, Považská Bystrica (SVK)
Levický Martin, Nitra (SVK)
Rác Miloš, Nitra (SVK)
Rác Miloš, Nitra (SVK)
Rosa Ladislav, Kúty (SVK)
Sabo Zoltán, Bratislava (SVK)
Šmol Peter, Bratislava 5 (SVK)
Turan Patrik, Slanské Nové Mesto (SVK)
Uhrík Pavol, okres Nové Mesto nad Váhom (SVK)
Veselý Pavol, Tlmače (SVK)
Zacher Peter, Hrabušice (SVK)

Zpět na hlavní stránku