Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
Cechia Nerazzurra 2014/2015
Seznam členů:
Ivanov Ivan, Provadia (BGR)
Bajnar Petr, Ostrava - Kunčičky (CZE)
Barták Petr, Mariánské Lázně (CZE)
Bartoň Jindřich, Kutná Hora (CZE)
Bojda Tomáš, Český Těšín (CZE)
Cimmer Ivoš, Ostrava-Zábřeh (CZE)
Čáp Michal, Děčín (CZE)
Digrin Michal, Jihlava (CZE)
Doboš Pavel, Dubné (CZE)
Dosoudil Martin, Hulín (CZE)
Draganov Radko, Ralsko (CZE)
Fišer Tomáš, Praha 9 (CZE)
Fudalová Petra, Vsetín (CZE)
Gampa Dominik, Osek (CZE)
Hájek Jaroslav, Kutná Hora (CZE)
Holka Erik, Mikulov (CZE)
Horák Otakar, Svitávka (CZE)
Hotař Matouš, Jedovnice (CZE)
Hotař Antonín, Brno (CZE)
Hotař st. Antonín, Brno (CZE)
Hromádko David, Praha 6 (CZE)
Hruban Michal, Protivanov (CZE)
Hrubeš Vítězslav, Pravonín (CZE)
Javorský Lukáš, Pravonín (CZE)
Kachyňa Stanislav, Bulhary (CZE)
Klimsza Pavel, Praha 4 (CZE)
Klimszová Lucie, Praha 10 (CZE)
Kočí Michal, Pardubice (CZE)
Kovárník Filip, Pardubice (CZE)
Kovárník Richard, Opava (CZE)
Kronus Martin, Dolní Kralovice (CZE)
Kuba Václav, Osek (CZE)
Kuba Michal, Teplice (CZE)
Kubová Marie, Teplice (CZE)
Kudělka Jan, Nový Jičín (CZE)
Lovecký Jakub, Uherský Brod (CZE)
Mariňák Petr, Kladno (CZE)
Mařinec Vladimír, České Budějovice (CZE)
Maršál Ondřej, Bechyně (CZE)
Matoušek Miroslav, Vyškov (CZE)
Mazur Marek, Třinec (CZE)
Minárik Tomáš, Olomouc (CZE)
Mošťková Monika, Hradčovice (CZE)
Motlíček Václav, Šumperk (CZE)
Nečas Jaroslav, Pardubice (CZE)
Novák Miroslav, Církvice (CZE)
Novák Jan, Pravonín (CZE)
Novotný Eduard, Chodov (CZE)
Oslislo Miroslav, Ostrava-Hrabůvka (CZE)
Oslislo Lukáš, Ostrava-Zábřeh (CZE)
Ožana Michal, Horní Datyně (CZE)
Patera David, Unhošť (CZE)
Pekárek Lukáš, Písek (CZE)
Pěnkava Luboš, Vlašim (CZE)
Pernica David, Blansko (CZE)
Pernicová Barbora, Jedovnice (CZE)
Petráň Jan, Kolín (CZE)
Přívětivý Michal, Plzeň (CZE)
Pulpit Martin, Praha 10 - Horní Měcholupy (CZE)
Recchioni Francesca, Kutná Hora (CZE)
Recchioni Giovanni S., Kutná Hora (CZE)
Řezanka František, Praha 9 - Prosek (CZE)
Slezák Marek, Veselí nad Moravou (CZE)
Smejkal Pavel, Archlebov (CZE)
Soukupová Ivančíková Jitka, Dobřichovice (CZE)
Šimek Petr, Hradec Králové (CZE)
Šimon Vilém, Česká Lípa (CZE)
Škorvánek Ondřej, Třinec (CZE)
Šmídl Jan, Praha 9 - Horní Počernice (CZE)
Štěpánek Jan, Bystřany (CZE)
Tapfer Rostislav, Kutná Hora (CZE)
Tichý Martin, Přelouč (CZE)
Tinák Alexander, Praha 6 - Břevnov (CZE)
Trefil Lukáš, Lešná (CZE)
Ulrich František, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich Libor, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich Luboš, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich ml. Luboš, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Vašíčková Pavlína, Česká Lípa (CZE)
Vocásek Luboš, Liberec 1 (CZE)
Voda Jiří, Suchdol nad Odrou (CZE)
Voska Robert, Praha 108 (CZE)
Vychodil Jaroslav, Olomouc (CZE)
Žid Pavel, Blatná (CZE)
Duman Tibor, Rajka (HUN)
Recchioni Massimo, Orte, Viterbo (ITA)
Adam Michal, Ľubotice (SVK)
Bereš Milan, Košice (SVK)
Bodnár Elino, Rimavská Sobota (SVK)
Byrtus Jaroslav, Komárno (SVK)
Chudoba Tamás, Komárno (SVK)
Drozd Ľubomír, Žiar nad Hronom (SVK)
Dziak Matúš, Košice (SVK)
First Teodor, Bratislava (SVK)
Hadžega Tomáš, Štítnik (SVK)
Hajdúšek Miloš, Modra (SVK)
Jambor Dominik, Martin (SVK)
Kuciak Martin, Považská Bystrica (SVK)
Nagy Erik, Rimavská Sobota (SVK)
Rác Miloš, Nitra (SVK)
Rác Miloš, Nitra (SVK)
Rosa Ladislav, Kúty (SVK)
Sabo Zoltán, Bratislava (SVK)
Šestáková Ivana, Rimavská Sobota (SVK)
Šmol Peter, Bratislava 5 (SVK)
Uhrík Pavol, okres Nové Mesto nad Váhom (SVK)
Veselý Pavol, Tlmače (SVK)

Zpět na hlavní stránku