Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
Cechia Nerazzurra 2013/2014
Seznam členů:
Ivanov Ivan, Provadia (BGR)
Bajnar Petr, Ostrava - Kunčičky (CZE)
Barták Petr, Mariánské Lázně (CZE)
Bartoň Jindřich, Kutná Hora (CZE)
Bojda Tomáš, Český Těšín (CZE)
Čáp Michal, Děčín (CZE)
Digrin Michal, Jihlava (CZE)
Doboš Pavel, Dubné (CZE)
Dosoudil Martin, Hulín (CZE)
Draganov Radko, Ralsko (CZE)
Filla Ondřej, Lipůvka, okr. Blansko (CZE)
Fudalová Petra, Vsetín (CZE)
Gampa Dominik, Osek (CZE)
Hájek Jaroslav, Kutná Hora (CZE)
Hladík René, Semily (CZE)
Holka Erik, Mikulov (CZE)
Hotař Matouš, Jedovnice (CZE)
Hotař Antonín, Brno (CZE)
Hotař st. Antonín, Brno (CZE)
Hromádko David, Praha 6 (CZE)
Hruban Michal, Protivanov (CZE)
Kachyňa Stanislav, Bulhary (CZE)
Klimsza Pavel, Praha 4 (CZE)
Klimszová Lucie, Praha 10 (CZE)
Kočí Michal, Pardubice (CZE)
Kovárník Filip, Pardubice (CZE)
Kovárník Richard, Opava (CZE)
Kronus Martin, Dolní Kralovice (CZE)
Kuba Michal, Teplice (CZE)
Kuba Václav, Osek (CZE)
Kubová Marie, Teplice (CZE)
Kudělka Jan, Nový Jičín (CZE)
Lovecký Jakub, Uherský Brod (CZE)
Mariňák Petr, Kladno (CZE)
Mařinec Vladimír, České Budějovice (CZE)
Matoušek Miroslav, Vyškov (CZE)
Mazur Marek, Třinec (CZE)
Minárik Tomáš, Olomouc (CZE)
Motlíček Václav, Šumperk (CZE)
Müller Michal, Kolín (CZE)
Nečas Jaroslav, Pardubice (CZE)
Novák Miroslav, Církvice (CZE)
Novotný Eduard, Chodov (CZE)
Ožana Michal, Horní Datyně (CZE)
Patera David, Unhošť (CZE)
Pekárek Lukáš, Písek (CZE)
Pěnkava Luboš, Vlašim (CZE)
Petráň Jan, Kolín (CZE)
Přívětivý Michal, Plzeň (CZE)
Procházka Ivan, Praha 1 (CZE)
Pulpit Martin, Praha 10 - Horní Měcholupy (CZE)
Recchioni Francesca, Kutná Hora (CZE)
Recchioni Giovanni S., Kutná Hora (CZE)
Řezanka František, Praha 9 - Prosek (CZE)
Říha Martin, Planá nad Lužnicí (CZE)
Růžička Petr, Vlašim (CZE)
Slezák Marek, Veselí nad Moravou (CZE)
Smékal Petr, Věrovany (CZE)
Soukupová Ivančíková Jitka, Dobřichovice (CZE)
Streďák Josef, Písek (CZE)
Svoboda Zdeněk, Zábřeh (CZE)
Šimek Petr, Hradec Králové (CZE)
Šimon Vilém, Česká Lípa (CZE)
Škorvánek Ondřej, Třinec (CZE)
Šmídl Jan, Praha 9 - Horní Počernice (CZE)
Štěpánek Jan, Bystřany (CZE)
Tapfer Rostislav, Kutná Hora (CZE)
Tecl ml. Jan, Praha 6 - Břevnov (CZE)
Tinák Alexander, Praha 6 - Břevnov (CZE)
Trávníček Daniel, Hořice (CZE)
Trefil Lukáš, Lešná (CZE)
Turek David, Praha 10 (CZE)
Űberall Roman, Slavičín (CZE)
Ulrich Libor, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich Luboš, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich František, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich ml. Luboš, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Vašíčková Pavlína, Česká Lípa (CZE)
Vocásek Luboš, Liberec 1 (CZE)
Voska Robert, Praha 108 (CZE)
Vychodil Jaroslav, Olomouc (CZE)
Žid Pavel, Blatná (CZE)
Recchioni Massimo, Orte, Viterbo (ITA)
Adam Michal, Ľubotice (SVK)
Bereš Milan, Košice (SVK)
Byrtus Jaroslav, Komárno (SVK)
Chudoba Tamás, Komárno (SVK)
Drozd Ľubomír, Žiar nad Hronom (SVK)
Dziak Matúš, Košice (SVK)
Falatek Lukáš, Ľubotín (SVK)
First Teodor, Bratislava (SVK)
Hajdúšek Miloš, Modra (SVK)
Korec Jozef, Prievidza (SVK)
Kuciak Martin, Považská Bystrica (SVK)
Majerák Stanislav, Martin (SVK)
Nagy Erik, Rimavská Sobota (SVK)
Oslanec Ľubomír, Nové Zámky (SVK)
Rác Miloš, Nitra (SVK)
Rác Miloš, Nitra (SVK)
Rosa Ladislav, Kúty (SVK)
Sabo Zoltán, Bratislava (SVK)
Šmol Peter, Bratislava 5 (SVK)
Šoltisik Peter, Stará Ľubovňa (SVK)
Tarčák Milan, Trstená (SVK)
Uhrík Pavol, okres Nové Mesto nad Váhom (SVK)
Veselý Pavol, Tlmače (SVK)

Zpět na hlavní stránku