Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
Cechia Nerazzurra 2011/2012
Seznam členů:
Dufek Roman, Linz (AUT)
Antoš Radek, Praha 8 (CZE)
Baďura Milan, Majetín (CZE)
Bajnar Petr, Ostrava - Kunčičky (CZE)
Bartoň Jindřich, Kutná Hora (CZE)
Bláha Radek, Praha 6 - Břevnov (CZE)
Bojda Tomáš, Český Těšín (CZE)
Bořil Zdeněk, Kutná Hora (CZE)
Čabala Ondřej, Uherské Hradiště (CZE)
Čáp Michal, Děčín (CZE)
Černý Martin, Odry (CZE)
Digrin Michal, Jihlava (CZE)
Doboš Pavel, Dubné (CZE)
Draganov Radko, Ralsko (CZE)
Formánek Pavel, Praha 4 (CZE)
Gampa Dominik, Osek (CZE)
Hájek Jaroslav, Kutná Hora (CZE)
Herodes Martin, Ostrava (CZE)
Hladík René, Semily (CZE)
Horák Otakar, Svitávka (CZE)
Hotař Antonín, Brno (CZE)
Hotař Matouš, Jedovnice (CZE)
Hotař st. Antonín, Brno (CZE)
Hromádko David, Praha 6 (CZE)
Hruban Michal, Protivanov (CZE)
Hruda Tomáš, Němčice nad Hanou (CZE)
Iuorio Gianluca, Praha 5 - Radotín (CZE)
Jaroš Radek, Praha 8 (CZE)
Jeništa David, Vlašim, okr. Benešov (CZE)
Kachyňa Stanislav, Bulhary (CZE)
Kaderka Tomáš, Březová nad Svitavou (CZE)
Kislík David, Kutná Hora (CZE)
Klimsza Pavel, Praha 4 (CZE)
Kočí Michal, Pardubice (CZE)
Kovárník Richard, Opava (CZE)
Kovárník Filip, Pardubice (CZE)
Kronus Martin, Dolní Kralovice (CZE)
Kuba Václav, Osek (CZE)
Kuba Michal, Teplice (CZE)
Kudělka Jan, Nový Jičín (CZE)
Kunc Stanislav, Teplice (CZE)
Mařinec Vladimír, České Budějovice (CZE)
Maternini Giacomo, Praha 7 (CZE)
Mazur Marek, Třinec (CZE)
Minárik Tomáš, Olomouc (CZE)
Motlíček Václav, Šumperk (CZE)
Müller Michal, Kolín (CZE)
Nardi Fedele, Havířov-Město (CZE)
Nečas Jaroslav, Pardubice (CZE)
Novotný Eduard, Chodov (CZE)
Ožana Michal, Horní Datyně (CZE)
Pekárek Lukáš, Písek (CZE)
Peták Jaroslav, Dobříš (CZE)
Petráň Jan, Kolín (CZE)
Petrone Giovanni, Praha 1 (CZE)
Petrulák Dávid, Praha 9 - Kbely (CZE)
Pikhart Pavel, Klatovy 4 (CZE)
Přívětivý Michal, Plzeň (CZE)
Psota Jiří, Praha 1 (CZE)
Pulpit Martin, Praha 10 - Horní Měcholupy (CZE)
Pulpitová Tereza, Praha 10 - Horní Měcholupy (CZE)
Recchioni Naděžda, Kutná Hora (CZE)
Recchioni Francesca, Kutná Hora (CZE)
Recchioni Giovanni S., Kutná Hora (CZE)
Řezanka František, Praha 9 - Prosek (CZE)
Slezák Marek, Veselí nad Moravou (CZE)
Smékal Petr, Věrovany (CZE)
Soukupová Ivančíková Jitka, Dobřichovice (CZE)
Svoboda Zdeněk, Zábřeh (CZE)
Šimek Petr, Hradec Králové (CZE)
Šimon Vilém, Česká Lípa (CZE)
Špatenka Jiří, Hradec Králové (CZE)
Štěpánek Jan, Bystřany (CZE)
Štěpánková Kristýna, Šumperk (CZE)
Tapfer Rostislav, Kutná Hora (CZE)
Tinák Alexander, Praha 6 - Břevnov (CZE)
Trávníček Daniel, Hořice (CZE)
Trefil Lukáš, Lešná (CZE)
Űberall Roman, Slavičín (CZE)
Ulrich Luboš, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich Libor, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich František, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich ml. Luboš, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Usai Giovanni, Praha 6 (Veleslavín) (CZE)
Valenta Ladislav, pošta Přeštice (CZE)
Vichr Jan, Praha 10-Zaběhlice (CZE)
Vocásek Luboš, Liberec 1 (CZE)
Voska Robert, Praha 108 (CZE)
Votýpka Petr, Kutná Hora (CZE)
Vychodil Jaroslav, Olomouc (CZE)
Zubík Jiří, Tismice (CZE)
Duman Tibor, Rajka (HUN)
Recchioni Massimo, Orte, Viterbo (ITA)
Beciková Zuzana, Nove Zamky (SVK)
Bereš Milan, Košice (SVK)
Byrtus Jaroslav, Komárno (SVK)
Drozd Ľubomír, Žiar nad Hronom (SVK)
Duman Dávid, Bratislava (SVK)
Duman Dominik, Bratislava (SVK)
Hajdúšek Miloš, Modra (SVK)
Horváth Július, Hlohovec (SVK)
Hreha Peter, Prešov (SVK)
Hric Peter, Šarišské Jastrabie (SVK)
Jambor Dominik, Martin (SVK)
Jankovics Vojtech, Tomášikovo (SVK)
Korec Jozef, Prievidza (SVK)
Kuciak Martin, Považská Bystrica (SVK)
Nagy Erik, Rimavská Sobota (SVK)
Rác Miloš, Nitra (SVK)
Rác Miloš, Nitra (SVK)
Sabo Zoltán, Bratislava (SVK)
Saxa Tomáš, Strážske (SVK)
Šmol Peter, Bratislava 5 (SVK)
Uhrík Pavol, okres Nové Mesto nad Váhom (SVK)
Veselý Pavol, Tlmače (SVK)

Zpět na hlavní stránku