Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
Cechia Nerazzurra 2010/2011
Seznam členů:
Antoš Radek, Praha 8 (CZE)
Baďura Milan, Majetín (CZE)
Bartoň Jindřich, Kutná Hora (CZE)
Bečka Lukáš, Mladá Boleslav (CZE)
Bláha Radek, Praha 6 - Břevnov (CZE)
Bojda Tomáš, Český Těšín (CZE)
Bořil Zdeněk, Kutná Hora (CZE)
Bůžek Jakub, Praha 9 (CZE)
Chlebek Richard, Frýdek-Místek (CZE)
Čáp Michal, Děčín (CZE)
Černý Martin, Odry (CZE)
Digrin Michal, Jihlava (CZE)
Doboš Pavel, Dubné (CZE)
Draganov Radko, Ralsko (CZE)
Dragonetti Michele, Brno (CZE)
Dragonetti Matteo Rocco, Brno (CZE)
Dragonetti Rocco Salvatore, Brno (CZE)
Drahorád Tadeáš, Praha 5 (CZE)
Elias Francisc, Žatec (CZE)
Faganello Moreno, Praha 4 (CZE)
Ferenc Petr, Karviná-Staré Město (CZE)
Ferenc Peter, Karviná-Nové Město (CZE)
Ferenc Lukáš, Karviná-Staré Město (CZE)
Ferenc Zdeněk, Karviná-Staré Město (CZE)
Ferenc Zdeněk, Karviná-Staré Město (CZE)
Formánek Pavel, Praha 4 (CZE)
Gampa Dominik, Osek (CZE)
Hájek Jaroslav, Kutná Hora (CZE)
Horák Otakar, Svitávka (CZE)
Hotař Antonín, Brno (CZE)
Hotař Matouš, Jedovnice (CZE)
Hotař st. Antonín, Brno (CZE)
Hromádko David, Praha 6 (CZE)
Hruban Michal, Protivanov (CZE)
Hruda Tomáš, Němčice nad Hanou (CZE)
Hulva Tomáš, Opava (CZE)
Iuorio Gianluca, Praha 5 - Radotín (CZE)
Jaroš Radek, Praha 8 (CZE)
Jeništa David, Vlašim, okr. Benešov (CZE)
Kachyňa Stanislav, Bulhary (CZE)
Kaderka Tomáš, Březová nad Svitavou (CZE)
Kasíková Iveta, Karviná 8 (CZE)
Kislík David, Kutná Hora (CZE)
Klimsza Pavel, Praha 4 (CZE)
Kočí Michal, Pardubice (CZE)
Kovárník Richard, Opava (CZE)
Kovárník Filip, Pardubice (CZE)
Krňávek Jiří, Zábřeh (CZE)
Kronus Martin, Dolní Kralovice (CZE)
Kuba Michal, Teplice (CZE)
Kuba Václav, Osek (CZE)
Kubasko Dušan, Prostějov 1 (CZE)
Kunc Stanislav, Teplice (CZE)
Manus Lukáš, Kutná Hora (CZE)
Mařinec Vladimír, České Budějovice (CZE)
Mazur Marek, Třinec (CZE)
Minárik Tomáš, Olomouc (CZE)
Motlíček Václav, Šumperk (CZE)
Müller Michal, Kolín (CZE)
Nardi Fedele, Havířov-Město (CZE)
Nečas Jaroslav, Pardubice (CZE)
Novotný Eduard, Chodov (CZE)
Oliva Jakub, Čáslav (CZE)
Ožana Michal, Horní Datyně (CZE)
Palermo Domenico, Karviná (CZE)
Palermo Mario, Karviná (CZE)
Palermo Domenico, Karviná (CZE)
Pekárek Lukáš, Písek (CZE)
Petráň Jan, Kolín (CZE)
Pokorák Jiří, Uherské Hradiště - Jarošov (CZE)
Pospíšil Jan, Prostějov (CZE)
Přívětivý Michal, Plzeň (CZE)
Pulpit Martin, Praha 10 - Horní Měcholupy (CZE)
Pulpitová Tereza, Praha 10 - Horní Měcholupy (CZE)
Recchioni Giovanni S., Kutná Hora (CZE)
Recchioni Naděžda, Kutná Hora (CZE)
Recchioni Francesca, Kutná Hora (CZE)
Řezanka František, Praha 9 - Prosek (CZE)
Slezák Marek, Veselí nad Moravou (CZE)
Smékal Petr, Věrovany (CZE)
Soukupová Ivančíková Jitka, Dobřichovice (CZE)
Svoboda Dalibor, Praha 12 - Modřany (CZE)
Ševela Michal, Hovorany (CZE)
Šibrava Miroslav, Kutná Hora (CZE)
Šimek Petr, Hradec Králové (CZE)
Špatenka Jiří, Hradec Králové (CZE)
Štěpánek Jan, Bystřany (CZE)
Tapfer Rostislav, Kutná Hora (CZE)
Tinák Alexander, Praha 6 - Břevnov (CZE)
Trávníček Daniel, Hořice (CZE)
Űberall Roman, Slavičín (CZE)
Ulrich Libor, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich František, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich Luboš, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich ml. Luboš, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Ulrich ml. Libor, Kosmonosy (Ml.B) (CZE)
Usai Giovanni, Praha 6 (Veleslavín) (CZE)
Valenta Ladislav, pošta Přeštice (CZE)
Virgulti Domenico, Praha 2 (CZE)
Vocásek Luboš, Liberec 1 (CZE)
Voska Robert, Praha 108 (CZE)
Votýpka Petr, Kutná Hora (CZE)
Vychodil Jaroslav, Olomouc (CZE)
Zubík Jiří, Tismice (CZE)
Žid Pavel, Blatná (CZE)
Duman Tibor, Rajka (HUN)
Costanzo Paolo, Monterotondo (RM) (ITA)
Costanzo Antonio, Monterotondo (RM) (ITA)
Recchioni Massimo, Orte, Viterbo (ITA)
Bereš Milan, Košice (SVK)
Byrtus Jaroslav, Komárno (SVK)
Duman Dávid, Bratislava (SVK)
Duman Dominik, Bratislava (SVK)
Guth Róbert, Bardejov (SVK)
Hajdúšek Miloš, Modra (SVK)
Hreha Peter, Prešov (SVK)
Jambor Dominik, Martin (SVK)
Jankovics Vojtech, Tomášikovo (SVK)
Kment Erik, Krpeľany (Martin) (SVK)
Michalka Martin, Bratislava (SVK)
Rác Miloš, Nitra (SVK)
Šmol Peter, Bratislava 5 (SVK)
Veselý Pavol, Tlmače (SVK)

Zpět na hlavní stránku