CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Obrázek

Vstupenky na Liverpool jedině přes nás

03.02.2022

Inter zahájí osmifinále Ligy mistrů proti FC Liverpoolu ve středu 16.února a protože jsi členem oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra, tak máš přednostní právo na nákup jedné vstupenky. Bohužel kapacita stadionu je omezená na 50%, takže o vstupenky bude doslova rvačka. U milánského derby ani nešly do volného prodeje, protože se vše stihlo vyprodat během tří fází předprodeje.

Největší zvýhodnění mají držitelé sezonních vstupenek, pak jsme my a nakonec se k nákupu vstupenky dostanou majitelé fanouškovských karet Siamo Noi.

Úterý 8.února bude jeden jediný den, kdy si vstupenky budeme moct koupit. Předprodej se otevře v 10:30 a pokud plánuješ nákup, tak bych nic neoddaloval. Ty nejlepší a nejlevnější lístky zmizí jako první.

Vstupenky kupujte na inter.it/en/biglietteria. Předpokládám, že váš přihlašovací účet musí být napojen na vaše fanklubové členské číslo (je na průkazce), aby bylo ověřeno, že jste členové fanklubu. Pokud jste se účastnili soutěží, na které občas upozorňuji, tak to je stejné. Stručný návod byl napsán v tomto článku.

Ceny vstupenek zatím známe nejsou, předpokládám, že budou ještě dražší než na AC Milán. Takže nejlevněji do 3.okruhu za bránu bych čekal vstupenku za 60-70 eur, na hlavní tribunu do 2.okruhu tak za 125-135 eur.

Předprodej bude probíhat ve 3 fázích. Jako první budou mít možnost koupit vstupenky majitelé permanentek.

V 2.fázi bude vyhrazen jeden jediný den pro členy fanklubů - tedy nás - 8.února od 10:30. Každý člen si může koupit vstupenky pouze pro sebe nebo pro jiného člena. Vstupenky se kupují na oficiálních stránkách www.inter.it, kde je potřeba se zaregistrovat (a možná v nastavení přiřadit k účtu číslo průkazky člena fanklubu).

Ve 3.fázi budou vstupenky nakupovat držitelé fanouškovských karet aktivovaných do 15.ledna.

Vstupenka je posílána v elektronické verzi s QR kodem v PDF k vytištění nebo nahrání do mobilu. Na vstupence je uvedeno jméno držitele a kontrolováno při vstupu na stadion. Stejně tak je kontrolováno, zda je osoba očkovaná nebo po nemoci covid.