CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Obrázek

Spuštěno přihlašování - registruj se hned a získej dárek navíc

10.06.2021

Spustili jsme registraci členů na sezonu 2021-22. Přidej se do rodiny a nefandi nejlepšímu klubu v Itálii jenom sám. V této sezoně budeme slavit 19.scudetto a 19.rok našeho fanklubu.

Roční příspěvek se nemění. Seniorské členství (od 14 let) stojí 650 Kč / 27 eur, junioři platí 300 Kč / 13 eur. Od poloviny srpna se příspěvek navyšuje o 100 Kč / 4 eura.

Dárky? V kovové krabičce najdeme prémiovou šálu, šňůrku na krk (klíčenka), zapínací odznáček, sluneční brýle a průkazku. Bonusem od našeho fanklubu bude plastový kalendářík a přívěšek na klíče (z jedné strany nové logo Interu, z druhé logo fanklubu). Další věci teprve vymýšlíme.

Pokud se zaregistruješ do 17.6., dostaneš bonusový suvenýr navíc. Může jít o nějaký dárek z minulých let, ale i něco nového. Protože všichni nedostanou to samé, tak buď vymyslím nějaký systém, kde byste si mohli sami vybírat anebo bude rozhodovat náhoda.

Dokonce nevylučuji možnost, že například prvních 50 přihlášených členů dostane bonusové dárky rovnou dva.

Pro upřesnění - jedná se o předprodej členství, což znamená, že samotná registrace členů bude umožněna zřejmě až s počátkem nové sezony - 12.července. Uvítací email od Interu vám tak přijde až po tomto datu.

REGISTRACE DO FANKLUBU