CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Obrázek

Pro zájemce částečné placená černomodrá rouška

13.10.2020

Nejžádanějším zbožím v poslední době jsou roušky a tak nás napadlo si je nechat vyrobit v barvách Interu Milán. Původní představa byla taková, že by jedna mohla být součástí dárků a každý člen by ji dostal zadarmo. Nakonec jsme se však rozhodli pro kvalitnější výrobek, který z členských příspěvku zaplatit již nelze. Sublimovaná ústenka vychází na 130 Kč. Grafický návrh zaplatí fanklub. Každý člen, který si roušky objedná, bude mít první roušku se slevou za 80 Kč.

Tato námi vybraná ústenka má výhodu v tom, že se může bez problému opakovaně prát a logo zůstane stále v nezměněné podobě na rozdíl u variant s nažehlovací grafikou. Dokonce má i možnost vložení filtru. Balíček s filtry ale dodávat nebudeme, protože jeho cena je vyšší než samotná rouška. Koupit si je můžete sami v mnoha obchodech i na internetu.

Sublimovaná ústenka typu maska bude z jedné poloviny modrá, z druhé černá a s logem Interu. Díky tvaru masky se tolik nepotí většina obličeje a dá se pod rouškou bez potíží mluvit, aniž by vznikaly nechráněné průduchy po stranách. Vyrobena je ze 100% polyesteru.

Roušky se budou objednávat krátce po ukončení prvního "FIRST-MINUTE" přihlašovacího období po 20.10.2020.