CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Obrázek

Shrnutí uplynulé sezony od CCIC

29.08.2020

Na začátku léta se konala virtuální konference, kde jsme se od CCIC dozvěděli zajímavé informace a byla shrnuta uplynulá sezona 2019-20.

Počet členů v Inter Clubech znovu překonal dosavadní rekord. Registrovaných Interistů přibývá a nejvyšší nárůst je mimo Itálii. Jaké měli výhody? V dosavadní sezóně mohly fankluby využít vstupenky zdarma (náš fanklub dostal dvě na milánské derby) nebo se slevou, každý člen obdržel dárky a na speciálních zápasech se na stadionu konaly různé aktivity. Jednotlivé fankluby zajišťují distribuci dárků, srazy, objednávku vstupenek včetně venkovních zápasů v evropských pohárech, organizují autobusy, přidělují vstupenky zdarma a mají neustálou podporu CCIC.

V uplynulé sezoně Inter představil koncept individuální členství - Inter Membership - černý (seniorský), modrý (digitální) a žlutý (juniorský) balíček. Všechny obsahují například San Siro Virtual Tour nebo nějaké videohry. Dle CCIC jsou výhody oproti klasickému členství přes fankluby naprosto jiné a vše co mají individuální členové mají členové fanklubů taky. Například vstupenky na venkovní zápasy v evropských pohárech budou rozděleny na 90% pro Inter Cluby a 10% Inter Membership.

Vstupenky na zápasy pro lidi s postižením jsou omezené na 100 míst. Na každý zápas Inter dostává 1000 žádostí a není tak možné všem vyhovět. Uvažuje se o vytvoření objednávkového systému přes internet.

CCIC připomíná, že dle zákona nesmí distribuovat vstupenky na venkovní zápasy v italských soutěžích. Zápasů v evropských pohárech se to ale netýká, což jsme využili i my a naši členové se podívali do Dortmundu i Londýna a v Praze mohli proti Slavii fandit ve 20 lidech přímo z venkovního sektoru.