CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Pouze 15 vstupenek na Rapid-Inter

23.01.2019

23/01/18 - Špatná zpráva. Spousty práce s výjezdem do Vídně na Rapid přišlo vniveč. CCIC nám z požadovaných 48 (z toho 34 pro členy) vstupenek přidělilo pouhých 15, tím pádem se na více než polovinu členů nedostane a nebude zajištěna ani hromadná doprava tam i zpět. Druhý největší výjezd v historii fanklubu se neuskuteční.

15 vstupenek na první pohled vypadá jako velmi málo, ale je potřeba si uvědomit, že fandíme slavnému klubu, který má fanoušky po celém světě. A také, že se jedná o venkovní zápas a sektor pro hosty má zřejmě jen 1750 míst.

Možná tomu nebudete věřit, ale dostali jsem o hodně víc vstupenek, než na kolik jsme měli podle počtu členů právo. A to jen díky tomu, že se hraje kousek za hranicemi. Správně jsme měli dostat jen 4 vstupenky. Například Poláci, kteří chtěli 28 vstupenek, dostali jen 10 a to mají víc členů než my! Celkem o vstupenky žádalo 223 fanklubů a my jsme 8. v pořadí, kteří jich dostali nejvíc. Například italský fanklub "PORTO SANT`ELPIDIO - M. Moratti" mající 188 členů, chtěl 12 vstupenek a dostal pouze polovinu. Nebo SANT'ILARIO D'ENZA má 216 členu a z 23 žádostí bylo vyhověno jen 8. Možná jsme naštvaní na Inter, ale některé fankluby můžou být naštvaní i na nás...

Dle avizovaných pravidel (počet let ve fanklubu, aktivita a pomoc ve fanklubu, účast na srazech, účast na výjezdech) jsem sestavil pořadí členů a prvním patnácti vstupenku přidělil. Protože někteří mi již předtím psali, že vstupenky chtějí aspoň dvě (druhá pro nečlena), dostalo se i na další v pořadí. Ve finále pak stačilo být ve fanklubu přihlášen pouhé tři roky a vstupenka byla členovi přidělena. Další důvod, proč si každý rok prodlužovat členství v Cechia Nerazzurra ;-)