CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Autobusový výjezd s fanklubem na Inter-Juventus

10.01.2018

Serie A 29.04.2018 Inter Milán - Juventus

Autobusový výjezd s fanklubem Cechia Nerazzurra na Inter-Juventus.

10/01/17 - O obě derby je každým rokem ze strany fanoušků čím dál tím větší zájem a tak je potřeba objednávat vstupenky s velkým časovým předstihem. Říjnové milánské derby bylo vyprodáno již dva měsíce předem. Derby d'Italia, jak se duelu historicky dvou nejúspěšnějších klubů v Itálii říká, se bude hrát pravděppodobně v neděli 29.4.2018 od 20:45. Termín ale musí ještě potvrdit fotbalový svaz. Na zápas organizujeme výjezd autobusem, který pojede tradičně z Prahy. Odjíždělo by se večer, den před utkáním, pravděpodobně tedy 28.4. ve 21 hodin. Ráno bychom přijeli do Bergama v Itálii, které bychom si společně nebo individuálně prohlédli. Okolo poledne bychom pokračovali do Milána, abychom nejpozději ve 13 hodin byli na parkovišti u stadionu. Následovalo by volno. Pro zájemce - individuálně nebo společně bychom se přesunuli metrem do centra. Po zápase by autobus odjížděl zpět. I druhou noc bychom tak strávili v autobuse.

Druhý autobus z Bratislavy po téměř nulovém zájmu na derby s AC Milán dělat nebudeme.

Vstupenky máme pro ty, co se přihlásí mezi prvními, na hlavní tribunu. Na rozdíl od cestovních kancelářích, tak garantujeme velmi dobrá místa na 3.okruhu (ne za bránu), nejčastěji je máme uprostřed hřiště. Na derby je v posledních letech vždy vyprodáno, což znamená téměř 80 tisíc diváků, takže skvělá atmosféra je zaručena. Těšit se můžete na velkolepou choreografii v podání ultras nerazzurri na tribuně Curva Nord, více na našem Youtube kanálu.

V autobuse panuje přátelská a pohodová atmosféra, základ výpravy tvoří stálí členové fanklubu, takže spolu jezdí už dlouholetí kamarádi. Navíc se toto jádro neustále rozšiřuje o nové pravidelné účastníky výjezdů. Autobus plný nemíváme a díky tomu je doprava pro většinu účastníků pohodlnější, někteří mají dvojsedadlo pouze pro sebe. K dispozici bude po celou dobu cesty nealko/alko pití a po dohodě můžeme zajistit i občerstvení.

Účastníci výjezdu si mohou za 230 Kč / 10 eur dokoupit členství ve fanklubu, jehož součástí je mimojiné průkazka a DNA nerazzurro balíček. Dále budou mít možnost si za zvýhodněné ceny koupit plážovou deku, batoh, pláštěnku a další černomodré předměty s logem Interu.

Youtube kanál našeho fanklubu - Videa z navštívených zápasů

Cena výjezdu (vstupenka + doprava) pro člena fanklubu: 3500 Kč / 141 eur
Cena výjezdu (vstupenka + doprava + registrace na vstupenky) pro nečlena fanklubu: 3950 Kč / 159 eur

Pro přihlášení je nutné se ozvat emailem na info@cechianerazzurra.com a poslat osobní údaje nutné pro zakoupení vstupenky. Platební informace se dozvíte v emailu.

Uzávěrka přihlášek je první fáze je 31.1.2018. Po té, se již bude pokračovat v prodeji pouze pokud budou k dispozici vstupenky.