CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Co nabízí Inter svým registrovaným fanouškům?

08.08.2016

08/08/16 - Inter se pod novými čínskými majiteli nadále snaží vylepšit podmínky a nabídky výhod pro své věrné fanoušky, které se výrazně pohnuly lepším směrem po vstupu Ericka Thohira do Interu. Indonéský podnikatel nadále zůstává prezidentem, ale většinovým vlastníkem se stala čínská firma Suning a tak se můžeme těšit na větší možnosti při nakupování posil. Hlavním sponzorem je nadále Pirelli, technickým sponzorem Nike. Čestnou prezidentkou centra fanklubu CCIC je stále Bedy Moratti, sestra Massima Morattiho.

Sleva na nákup v internetovém fanshopu INTER STORE na adrese store.inter.it se pro členy fanklubu změnila, nyní je ve výši 10%. Po přihlášení do obchodu je nutné v sekci My account/Inter Club Card zadat číslo průkazky a datum narození.

V kamenném obchodě SAN SIRO STORE, který se nachází na stadionu, by měla být sleva nadále 15%. Tu lze uplatnit i v květnu otevřeném obchodě INTER STORE MILAMO nacházejícího se v Gallerii Passarella v ulici Corso Vittorio Emanuele II. nedalo Duoma. Fanshop, co se nacházel přímo v Gallerii Vittorio Emanuele II. již neexistuje. V kamenných obchodech se sleva uplatňuje předložením průkazky a občanského průkazu při placení.

Letošní název kampaně pro nalákání členů do fanklubu se jmenuje DNA NERAZZURRO a tento název se objevuje i na průkazce a dalších věcech.

Dárky
Výhody pro členy? Kromě slev ve fanshopu, balíček s dárky - průkazka, uvítací dopis, vlněná čepice a minivlaječka. To vše zabaleno v krabici. Přes fanklub možnost objednat vstupenky na zápasy, dvě vybraná utkání budou nabízena za speciální ceny - předem budeme informováni. Loni na ně byla vstupenka za 10 euro. Nadále máme možnost využít speciálního vchodu na stadion - neměly by zde být fronty a nemusíme ukazovat občanský průkaz, stačí pouze vstupenka a průkazka.

Máme slevu do muzea Interu a na San Siro Tour po stadionu o možnost zúčastnit se exkluzivních aktivit. Toho však jako zahraniční fanklub asi nevyužijeme. Novinkou mají být soutěže o ceny a díky účasti Interu v Evropské lize i možnost dostat se ke vstupenkám na venkovní zápasy.

Zajímavou výhodou je přístup ke speciálnímu obsahu na oficiálních stránkách Interu na adrese www.inter.it Pokud tam nemáte ještě založený účet, tak doporučuji se zaregistrovat. Kromě toho, že vám pravidelně začne chodit newsletter v angličtině, můžete si účet spárovat s vašim členstvím ve fanklubu. Po té, co zadáte číslo vaší průkazky do obrázku průkazky na stránkách v sekci Profil a uložíte, dotáhnou se na stránku všechny vaše sezony ve fanklubu. Já vidím na své stránce i průkazku Siamo Noi (TESSERA SIAMO NOI) - což je fanouškovská průkazka, která byla dřív povinná pro všechny diváky, kteří chtěli přijít v Itálii na fotbalový zápas. Nyní je povinná pouze pro fanoušky hostujícího týmu. Bohužel pro cizince karta již vydávána není, tím pádem se na zápas Interu na cizím hřišti do sektoru hostí v Itálii nedostaneme. Proč se ale vlastně zaregistrovat? 27.července hrál Inter přípravný zápas s Estudiantes v New Jersey. Registrovaní členové mohli tento zápas sledovat přímo přes stránky zadarmo! Je možné, že něco podobného se bude opakovat.