CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Závěry z valné hromady fanklubu

14.07.2013

14/07/13 Na valné hromadě fanklubu, která se uskutečnila 13.července v Olomouci, byly dohodnuty následující věci.

Změna ve funkcích
V řídícím výboru a na místě tajemníka střídá Jindřicha Bartoně Jaroslav Vychodil, který se bude pokračovat v tvorbě kroniky fanklubu Cechia Nerazzurra.

TV Sky Italia v sídle fanklubu
Fanklub bude na každý kalendářní rok přispívat správci sídla Rosťovi Tapferovi 3000 Kč na balíček televizních kanálů Sky Italia. V sídle tak i nadále bude možné sledovat všechny zápasy Interu Milán v televizi. Během září by se mělo uskutečnit hromadné sledování vybraného zápasu Interu v sídle v Kutné Hoře.

Diskuzní fórum na facebooku
Diskuzní fórum na stránkách www.fcintermilano.com se ruší a pro členy vznikne nová uzavřená skupina na facebooku. Současná facebooková skupina zůstane i nadále přístupná pro všechny fanoušky Interu - nejenom členy našeho fanklubu.

Logo fanklubu
Byla vybrána základní podoba loga fanklubu, z které se udělá několik detailních návrhů a členové, kteří se valné hromady zúčastnili vyberou finální verzi. Logo připravuje profesionální grafik.

Rozesílání zásilek poštou
O rozesílání dárků a jiných zásilek českým členům se budou starat Rosťa Tapfer, Tonda Hotař, Robert Voska a Martin Kronus. Náklady na přeposlání části dárků ze sídla či dopravu k nim domů hradí fanklub.

Změna členského poplatku pro opozdilce
Mění se členský poplatek pro opozdilce. Kdo se přihlásí po 10. září bude platit o 100 Kč nebo 4 eura víc, tzn. 650 Kč / 27 EUR senior a 400 Kč / 17 EUR junior. Posledním dnem pro přihlášení do fanklubu je 20.říjen.