CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Fanklubová trika

17.01.2012


17/01/11 - Výroba fanklubových trik, kterou jsme měli naplánovanou již od minulého roku se konečně pohnula. Na obrázku je téměř finální návrh od firmy, která je bude dělat. Ještě budu požadovat trochu zvětšit znak klubu. Jinak by se nic nemělo měnit.

Dohodli jsme se na kvalitních trikách, takže se bude jednat o POLO triko pánské RUSSEL, s gramáží 195g, což znamená, že jde o superkvalitu.

Poháry a logo klubu na hrudi budou vyšívané. Hlavní nápis vepředu a vše vzadu včetně hada bude tisk.

Kalkulaci máme zatím vypočtenou na 60 kusů, 1 triko vychází na 501 Kč. Upozorňuji, že se se s cenou ještě může hýbat, nepředpokládám ale, že by rozdíl měl být větší než 20 Kč. Každý člen má nárok na slevu 100 Kč. Pokud si nebudete triko vyzvedávat v sídle fanklubu, musíte ještě počítat s poštovným.

Už dvakrát jsem po vás chtěl, abyste se přihlásili, kdo chcete, jaké triko. Pro jistotu tedy teď dávám prostor pro změny. Nechci ale čekat příliš dlouho, aby se výroba znovu zastavila. Potvrďte mi, zda platí vaše předchozí objednávka. Doufám, že se mezi novými členy najdou i noví zájemci o trika, nezapomeňte uvést velikost ;-) Konečná cena je závislá na počtu odebraných trik.