CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Závěry valné hromady - Recchioni v čele

26.06.2007

Fotka z valné hromady

26/06/07 - Valné hromady se zúčastnilo 19 členů. Ve vedení fanklubu byla odhlasována jediná změna. Prezidentem se znovu stal po roční pauze Massimo Recchioni. Dosavadní prezident Lukáš Pekárek bude znovu plnit funkci viceprezidenta.
Členové fankubu se dohodli na těchto bodech
- Pokusíme se najít na Slovensku člena, který by zajištoval finance a posílání dárku poštou. Důvodem jsou vysoké náklady na posílání balíků na Slovensko a nemožnost poslat balík na dobírku či levně poslat peníze na zahraniční bankovní účet.
- Stránky www.cechianerazzurra.com se přesunou na placený webhosting
- Dárky budou poslány okamžitě po jejich obdržení z Milána. Nebude se čekat na vytištění a získání kalendáříků. Může se tak stát, že kalendáříky členové obdrží poštou až v následující sezoně.
- Členové bydlící blízko Kutné Hory pomohou s balením a rozesíláním dárků jednotlivým členům.
- Zájemci o plakát týmu (k dispozici je většinou na jaře) si jej mohou zdarma vyzvednout v sídle fanklubu, na valné hromadě či na výjezdu. Další možností je poslání balíku za náklady (poštovné je v současnosti 69 Kč). Pokud se domluví aspoň dva členové, dostanou plakáty na jednu adresu zdarma, poštovné zaplatí fanklub.
- Ceny za výjezd se budou lišit pro členy, jejich hosty a cizí účastníky. Hosté budou za cestu platit o 200 Kč více než členové, cizí účastníci pak o dalších 200 Kč víc.
- Fanklub pro členy zajišťuje vstupenky na jakékoliv utkání Interu zdarma, pro cizí zájemce si bude účtovat poplatek 250 Kč.
- Za poslání plakátu týmu si fanklub bude účtovat 60 kč plus poštovné (momentálně 69 Kč)


Vlevo staronový prezident fanklubu Massimo Recchioni při setkání s bývalým hráčem Interu Beccalossim