Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
Dárky pro členy 2009/2010

Dárky

Každý člen dostane tradičně průkazku člena CCIC, a odznak. Senior obdrží jako hlavní dárek šálu, junior plyšového medvídka. Tyto dárky jsou od CCIC poslány do sídla našeho fanklubu přímo z Milána. Fanklub je následně přeposílá jednotlivým členům.

Plakát a kapesní kalendář se zápasy Interu, který slouží i jako pouzdro na průkazku, budeme posílat jen zájemcům a to pouze pokud ho vůbec od CCIC obdržíme. Nejčastěji ho dostáváme až na začátku kalendářního roku. Posílat ho budeme jen na vyžádání na dobírku za 69 Kč. Pokud se člen domluví aspoň s jedním dalším členem, tak ho pošleme na náklady fanklubu. Jinak bude zadarmo k vyzvednutí v sídle fanklubu.

Problémy s rozesíláním dárků: CCIC nám z Itálie zadarmo pošle dárky pouze jednou ročně. Problém je v tom, že pokud bychom chtěli čekat na výrobu všech dárků, tak bychom je dostali až v zimě. Dárky si tak necháváme posílat nejčastěji v září a následně je rozesíláme členům fanklubu. Plakáty a někdy také kalendáříky se zápasy Interu si v Miláně musíme vyzvedávat osobně, protože jejich poslání by do ČR bylo pro fanklub velmi finančně nákladné. Jejich vyzvednutí však někdy proběhne až na konci sezony. Plakáty členům rozesíláme na dobírku, protože fanklub na hrazení poštovného nemá peníze a zvýšení členského poplatku nebylo na valné hromadě odsouhlaseno.


ROZESÍLÁNÍ DÁRKŮ
Dárky Přibližné datum Cena za poštovné
Průkazka, odznak a hlavní dárky.
Kalendářík pouze pokud je již vytišněný.
podzim zadarmo (hradí fanklub)
Plakát a případně kalendářík jaro 69 Kč (dobírka, pouze zájemcům)


Archív:
2008/09   2007/08   2006/07   2005/06   2004/05   2003/04