Pro členy 15% sleva
O fanklubu
Novinky
O členství
Přihláška
Výhody
Dárky pro členy
FC Inter
Stadión
Vstupenky
Výjezdy
Fotogalerie
Tisk o nás
Partneři

 
Český oficiální fanklub
F.C. Internazionale Milano


Skupina pro fanoušky


Koordinační centrum fanklubů


České stránky o Interu


Nadace Javiera Zanettiho

 
Dárky pro členy 2007/2008

Plakát CCIC

Každý člen dostane průkazku, odznak a kalendář se zápasy Interu, který slouží i jako pouzdro na průkazku. Senior obdrží jako hlavní dárek hodinky a junior vlajku. Tyto dárky jsou od CCIC poslány do sídla našeho fanklubu přímo z Milána. Fanklub je následeně přeposílá jednotlivým členům.

Plakát týmu budeme zřejmě znovu posílat jen zájemcům na dobírku za 69 Kč. Pokud se domluví aspoň s jedním dalším členem, tak ho pošleme na náklady fanklubu. Jinak bude zadarmo k vyzvednutí v sídle fanklubu. Plakáty dostaneme od Interu nejdříve v lednu 2008.

Problémy s rozesíláním dárků: CCIC nám z Itálie zadarmo pošle dárky pouze jednou ročně. Problém je v tom, že pokud bychom chtěli čekat na výrobu všech dárků, tak bychom je dostali až v zimě. Dárky si tak necháváme posílat nejčastěji v září a následně je rozesíláme členům fanklubu. Plakáty a někdy také kalendáříky se zápasy Interu si v Miláně musíme vyzvedávat osobně, protože jejich poslání by do ČR bylo pro fanklub velmi finančně nákladné. Jejich vyzvednutí však někdy proběhne až na konci sezony. Plakáty členům rozesíláme na dobírku, protože fanklub na hrazení poštovného nemá peníze a zvýšení členského poplatku nebylo na valné hromadě odsouhlaseno.

Dárky

ROZESÍLÁNÍ DÁRKŮ
Dárky Přibližné datum Cena za poštovné
Průkazka, odznak a hlavní dárek.
Kalendářík pouze pokud je již vytišněný.
podzim zadarmo (hradí fanklub)
Plakát a případně kalendářík jaro 69 Kč (dobírka, pouze zájemcům)


Archív:
2006/07   2005/06   2004/05   2003/04